• BIST 94.552
  • Altın 192,939
  • Dolar 4,7378
  • Euro 5,4908
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 20 °C

Anadolu Yakasında Yarın Bu İlçelerde Bu Saatlerde Elektrik Kesilecek

Anadolu Yakasında Yarın Bu İlçelerde Bu Saatlerde Elektrik Kesilecek
İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Pendik, Şile ve Tuzla'nın bazı mahalleleri 22 Kasım'da elektrikler kesilecek.

İstanbul'un Anadolu yakasında 22 Kasım'da bazı ilçelerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Elektrik kesintisi yapılacak yerler şöyle:

Pendik'te 02.00-05.00 saatlerinde Batı Mahallesi Ulubatlı, Çiğdem, Adile Naşit, Selim Berzek sokaklar, Doğu Mahallesi Mısra, Tazegül, Üstad, Ufuk sokaklar, Kaynarca Mahallesi Aydınlı Yolu, Ufuk, Şehit Müşteba, Gonca, İtibar, Dolayoba, Aydınlı Yolu, Nefi, Akkale, Fişek, Birlik, Zirve, Ecenil sokaklar, Sapan Bağları Mahallesi Kızılay, Cennet Kuşu, Erol Kaya, Palmiye sokaklar, Yeni Mahalle Ulubatlı Hasan, Plevne, Zafer, Süreyyapaşa sokaklar,

09.00-13.00 saatlerinde Sülüntepe Mahallesi Fındık, Sokak, Kavakpınar Mahallesi Konuk, Şile, Şengül, Büryan, Semra, Sarı, Sistem, Oyal, Sonsuz, Ocak, Beraat, Yadeller, Güzel, Emin, Gönül, Gece, Mülayim Çıkmazı, Esenli, Evvel, Albayrak, Ateş, Yağışlı, Adıvar, Abdi İpekçi, Zeytin, Kurucu, Keyfiyet, Vefa, Sancaktepe, Çığlık, Samanyolu, Müsaade, Ülkü, Turgut Reis, Tezel, Temel, Keleş, Katip, Bostanlı sokaklar,

13.00-17.00 saatlerinde Kavakpınar Mahallesi Hakan, Sabit Çavuş, Tarkan, Şehit Aslan Palut, Sözeri, Tahkim, Senem, Semt, Şirinler, Pazar, Öncü, Oflu, Sadır, Hızır, Tebliğ, Gürpınar, Burçak, Burcu, Burak, Alkış, Aydıncık, Ören, Yağışlı, Abdi İpekçi, Saki, Keyfiyet, Kılıç, Samanyolu, Yaşar, Nakkaş, Üçgen, Turgut Reis, Tercan, İktisat, İhsan, Kuşburnu, Hülya, Redif, Dadaş, Çiğdem, Namık Kemal, Zeytin, Çiğdem, Karanfil, Hünkar, Gülzade, Ilık, İktisat, İskele, Çığlık, Zeytin, Ödev, Aydın Tepe, Desen, Saraybosna, Pürnur, Beklenen, Kader, Semra, Şükür sokaklar, Yenişehir Mahallesi Saray Sokak.

Şile'de 11.30-17.00 saatlerinde Darlık Mahallesi sokaklar.

Tuzla'da 08.00-17.00 saatlerinde Cami Mahallesi Kırlangıç, Yüce, Balıkçılar, Şehitler sokaklar, İstasyon Mahallesi Şehitler, Şehnaz, Ayhan sokaklar

Ataşehir'de 09.00-17.00 saatlerinde Ferhatpaşa Mahallesi Karadeniz, 54, 99, 50, 101, 52, 132, 141, 135, Samandıra sokaklar, 

09.30-17.00 saatlerinde Fındıklı Mahallesi İpek Sokak.

Beykoz'da 09.00-18.00 saatlerinde Çiftlik Mahallesi Necip Fazıl, Kilim sokaklar, Yavuz Selim Mahallesi Edebali, Sakarya sokaklar,

09.30-17.00 saatlerinde Yeni Mahalle Sahra, Volkan sokaklar.

Çekmeköy'de 09.00-13.00 saatlerinde Mehmet Akif Mahallesi Yabangülü, İlkbahar, Buğrahan, Coşkun, Çimen, Çankaya, Nevruz sokaklar, 

09.00-16.00 saatlerinde Reşadiye Mahallesi Şehit Murat Demir Sokak, 

13.00-17.00 saatlerinde Mehmet Akif Mahallesi Günaydın, Şahinbey, Vişne, Ladin, Gülhan, Uhut, Görgülü, Recep Ayan, Kuyulu sokaklar.

Kadıköy'de 09.30-16.00 saatlerinde Erenköy Mahallesi Şemsettin Günaltay, Kamiller sokaklar.

Kartal'da 02.00-05.00 saatlerinde Yalı Mahallesi Yeşil, Karaağaç,Tufan, Dumlupınar sokaklar.


21 KASIM 2016 BİRİNCİBÖLGE

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Birinci Bölge | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.