• BIST 101.892
  • Altın 190,254
  • Dolar 4,6043
  • Euro 5,3842
  • İstanbul 19 °C
  • Ankara 14 °C

Ataşehir'de Satranç Turnuvası Ödülleri Dağıtıldı

Ataşehir'de Satranç Turnuvası Ödülleri Dağıtıldı
Gençler, küçükler, minikler ve yıldızlar kategorilerinde düzenlenen satranç turnuvasına 38 takım halinde 139 öğrenci katıldı.

Ataşehir Kaymakamlığı tarafından organize edilen ve Ataşehir Belediyesi tarafından destek verilen “2016 Ataşehir İlçe Okul Spor Şenlikleri Satranç Turnuvası”nda kazananlar belli oldu.


Ataşehir Belediyesi Cemal Süreya Etkinlik Salonu’nda düzenlenen turnuvanın açılış konuşmasını yapan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman, “Ataşehir Belediyesi olarak, geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimiz için; sosyal, kültür, sanat ve spor alanlarında ilçemizdeki kamu kurumları ile paydaş olarak projeler yaşama geçirmeye çalışıyoruz. Bu projelerden biri olan bu satranç turnuvasında hepinize başarılar diliyorum” dedi.  

17 ve 18 Mayıs tarihlerinde düzenlenen turnuvada öğrencilere kupa ve madalya ödülleri Ataşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Sadi Özata, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, Ataşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Seyfi Güneysu, Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü adına Erhan Karaarslan ve okul müdürleri tarafından verildi. 

atasehir-santranc.jpg

Turnuvanın Gençler Kategorisinde dereceye girenler Öğrenciler;

1- Serhat Salman (Özel Batı Ataşehir Doğa Okulları)
2- Emirhan Ateş (Habire Yahşi Anadolu Lisesi)
3- Mahmut Can Altınarı (Ataşehir Anadolu Lisesi)
4- Burak Kaya (Habire Yahşi Anadolu Lisesi)

atasehir-santranc1.jpg

Takımlar;

1- Habire Yahşi Anadolu Lisesi
2- Özel Batı Ataşehir Doğa Bilim Anadolu Lisesi
3- Ataşehir Anadolu Lisesi
4- İçerenköy Hasan Leyli Lisesi

atasehir-santranc2.jpg

Turnuvanın Küçükler Kategorisinde dereceye girenlerÖğrenciler;

1- Murat Ata Altunsu (Adıgüzel Ortaokulu)
2- Akif Yahya Dirican (Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumları)
3-Efe Benli (Özel Denizatı Eğitim Kurumları)
4-Kaan Selim Koçak (Emlak Konut Ortaokulu)

Takımlar;

1- Mustafa Zeki Demir Ortaokulu
2- İ.Ü.V. Adıgüzel Ortaokulu
3- Emlak Konut Ortaokulu
4- Özel Denizatı Ortaokulu

atasehir-santranc3.jpg

Turnuvanın Kategorisinde Minikler dereceye girenler Öğrenciler;

1- Umut Gültekin (Özel Denizatı Ortaokulu)
2- Cem Emre Güven (Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumları)
3- Deniz Erçetin (Bilfen Ataşehir İlköğretim Kurumları)
4- Efe Karaaslan (Ataşehir Doğa İlkokulu)

atasehir-santranc4.jpg

Takımlar;

1- Özel Denizatı Ortaokulu
2- Bilfen Ataşehir İlköğretim Kurumu
3- Mustafa Zeki Demir İlkokulu
4- Bostancı Doğa İlkokulu

atasehir-santranc5.jpg

Turnuvanın Kategorisinde Yıldızlar dereceye girenler Öğrenciler;

1- Abdullah Eren Nas (İçerenköy Hasan Leyli O.O.)
2- Tibet Yılmaztürk (Özel Denizatı Okulları)
3- Eren Can Bodur (Özel Denizatı Okulları)
4- Berke Şen (Yahya Kemal Beyatlı O.O.)

atasehir-santranc6.jpg

Takımlar;

1- Özel Denizatı Okulları
2- İçerenköy Hasan Leyli O.O.
3- Yahya Kemal Beyatlı O.O.
4- Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumları

19 MAYIS 2016 BİRİNCİBÖLGE

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Birinci Bölge | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.