• BIST 88.735
  • Altın 232,584
  • Dolar 6,0804
  • Euro 6,9416
  • İstanbul 26 °C
  • Ankara 18 °C

Beykoz Belediye Meclisi’nde Komisyon Üyeleri Yenilendi

Beykoz Belediye Meclisi’nde Komisyon Üyeleri Yenilendi
Beykoz Belediyesi Meclisi Nisan Ayı’nın birinci birleşiminde Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında bir araya geldi.

Bir önceki ayın meclis tutanağının oylanmasıyla başlayan genel kurul görüşmelerinde bir yıl süreyle komisyonlarda görev yapacak üyeler belirlendi.

Mecliste yapılan seçimle Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Manolya Demirören Tekin yeniden başkan vekilliğini seçilirken, Yakup Özbek 2. Başkan Vekili oldu. Erdal Demir, Ahmet Soylu, İskender Öz ve Kerem Ersin divan kâtip üyeleri arasındaki yerlerini aldı.

Encümen üyeleri ise Tuncer Dede, Bayram Çevik ve Yılmaz Özdemir’den oluştu.

Ayrıca CHP grubu tarafından Türk siyasi hayatının öncü isimlerinden, MHP’nin kurucu lideri Alparslan Türkeş ile Giresun Halk Kahramanı Topal Osman vefat yıl dönümleri vesilesiyle tüm şehitlerimiz de minnetle yâd edildi.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, vatana aşkla hizmet eden ve canını ortaya koyan tüm şahsiyetleri saygıyla andı..

Seçimlerin ardından meclise sunulan teklifler görüşülerek ilgili komisyonlara havale edildi.  

Mecliste Yapılan Seçimler Ve Seçilen Üyelerin Listesi Şöyle: 

Belediye Meclisi 1.Başkan Vekili seçimi.

Manolya Demirören Tekin

Belediye Meclisi 2.Başkan Vekili seçimi

Yakup Özbek

Başkanlık Divanı 

Erdal Demir

Ahmet Soylu

İskender Öz

Kerem Ersin

Belediye Encümeni 

Tuncer Dede

Bayram Çevik

Yılmaz Özdemir

beykoz1-009.jpg

2- KOMİSYON SEÇİMLERİ

Plan ve Bütçe Komisyonuna üye seçimi.

1-Emin Yavuz

2-Erdal Demir

3-Sinan Çıtlak

4-Yılmaz Işık

5-Hakkı Emanet

İmar Komisyonuna üye seçimi.

1-İbrahim Hocaoğlu

2-Nevzat Oral

3-Bayram Çevik

4-Mehmet Gürel

5-Suha Okan Uzun

Hukuk Komisyonuna üye seçimi 

1-Yakup Özbek

2-Erdal Demir

3-Gül Biçer

4-Deniz Yıldız

5-Kerem Ersin

Tarife Komisyonuna üye seçimi .

1-Emin Yavuz

2-Engin Yıldız

3-Şahin Emanet

 4-Cavit Gül

 5-Aydın Düzgün                                                                               

Kültür ve Turizm Komisyonuna üye seçimi.

 1-Engin Yıldız

 2-İskender Öz

 3-Tuncer Dede

 4-Aydın Düzgün

5-Süha Okan Uzun

Eğitim Gençlik ve Spor Komisyonuna üye seçimi.

1-Furkan Köse

2-Sinan Çıtlak

3-Gül Biçer

4-Gülay Demirel

5-Kerem Ersin

f) Çevre ve Sağlık Komisyonuna üye seçimi.

1-İskender Öz

2-Ahmet Soylu

3-Bayram Çevik

4-Gülay Demirel

g) Kadın Erkek Fırsat Eşitliği ve Aile Komisyonuna üye seçimi, 

1-Şahin Emanet

2-Nevzat Oral

3-İbrahim Hocaoğlu

4-Süha Okan Uzun

5-Yılmaz Işık

h)Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Komisyonuna üye seçimi.                                                                           

1-Furkan  Köse

2-Bayram Çevik

3-Yakup Özbek

4-Aydın Habil

5-Süleyman Kılıç

ı) Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonuna üye seçimi

1-Tuncer Dede

2-Emine Ünlü

3-Yılmaz Özdemir

4-Yılmaz Işık

5-Deniz Yıldız

Engelsiz Hayat Komisyonu

1-Emine Ünlü

2-Engin Yıldız

3-Ahmet Soylu

4-Gülay Demirel

5-Kerem Ersin

Sağlık Komisyonu

1-Emin Yavuz

2-Tuncer Dede

3-Gül Biçer

4-Gülay Demirel

5-Hakkı Emanet


5 NİSAN 2016 BİRİNCİBÖLGE

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Birinci Bölge | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.