• BIST 101.971
 • Altın 229,361
 • Dolar 5,3205
 • Euro 6,0379
 • İstanbul 6 °C
 • Ankara 0 °C

Beykoz Giresunlular Derneğine En İyi Yönetici Ödülü

Beykoz Giresunlular Derneğine En İyi Yönetici Ödülü
Beykoz Giresunlular Derneği’ne 7 Osmanağa ve Şehit Uzman Çavuş Birkan Gündüz Futbol Turnuvası’nın da Giresun Federasyonu tarafından teşekkür belgesi ve en iyi yönetici ödülü verildi.

Beykoz’daki Giresunlular Derneği Dernek Başkanı Ali Bilir, başkanlığında toplandı. Düzenlenen toplantıda yönetim kurulu ve üyeleri yaptıkları çalışmalar ve katıldıkları etkinlikler ile ilgili yönetim kurulunu bilgi verdi. 

23 Nisan ile 5 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen etkinlik ve çalışma hakkında bilgi veren yönetim kurulu ve üyelerinden Gökhan Taneri Vural 7. Osmanağa ve Şehit Uzman Çavuş Birkan Gündüz Futbol Turnuvası’nın ödül törenine federasyon tarafından verilen teşekkür belgesi ve en iyi yönetici ödülünü Dernek Başkanı Ali Bilir’e takdim etti.

Beykozlu Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bilir, Hayrullah Usta, Hakkı Emanet, Hasan Karakaya, Fuat Kuş, Gökhan Taneri Vural, Demet Yeşilbaş, Osman Kurtoğlu, Abdullah Öner Meral, Ahmet Okumuş, Hüseyin Kuruderi, Hurşit Ak, Kamil Temiz, Nermin Yavuz Keresteci, Furkan Deniz ve Ömer Turp’un katılımıyla dernek merkezimizde aşağıdaki gündemle toplandı.

1. Katılım sağlanan etkinliklerin değerlendirilmesi

2. Dernek Başkanları toplantısının değerlendirilmesi

3. Kadın Kolları çalışmalarının değerlendirilmesi

4. Gençlik Kolları çalışmalarının değerlendirilmesi

5. Derneğin mali durumu ile ilgili değerlendirme ve planlama

6. Planlanan etkinliklerle ilgili çalışmaların netleştirilmesi

7. İstanbul ve Beykoz ziyaret programının planlanması

1. Katılım sağlanan etkinliklerin değerlendirilmesi

giresun-dernek1-003.jpg

Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bilir yaptığı açılış konuşmasının ardından yönetim kurulu üyelerinin yaptıkları çalışmalar ve katıldıkları etkinlikler ile ilgili yönetim kurulunu bilgilendirmelerini istedi.

23 Nisan 2016

Hayrullah Usta: Yönetim kurulu arkadaşlarımız Hakkı Emanet, Gökhan Taneri Vural, Demet Yeşilbaş, Aysel Kınalı ve Abdullah Öner Meral ile yönetim kurulunda aldığımız karar doğrultusunda Görele Mahallesi’nde bulunan Görele İlkokulu’nda yapılan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğine katılarak derneğimiz adına aldığımız balon, Atatürk’lu bayrak, şeker ve boya kalemlerinden oluşan hediyelerin çocuklara verimdiğini söyledi.

giresun-dernek3.jpg

Okul öğretmenler ve okul müdürü öğrencilere yapılan katkı ve hediyelerden dolayı teşekkür ettiler ve çok memnun kaldıklarını ilettiler. Buradaki etkinliğimizin ardından yönetim kurulu arkadaşlarımızla Beykoz Çayır’ında Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Ulasal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine derneğimizi temsilen katıldık.

24 Nisan 2016

Abdullah Öner Meral: Giresun Federasyonu tarafından düzenlenen 7. Osmanağa ve Şehit Uzman Çavuş Birkan Gündüz Futbol Turnuvası’nın final maçına Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyemiz Salim Öztürk ile birlikte katıldıklarını belirtti.

29 Nisan 2016

Gökhan Taneri Vural: 7. Osmanağa ve Şehit Uzman Çavuş Birkan Gündüz Futbol Turnuvası’nın ödül törenine yönetim kurulu üyelerimiz Hayrullah Usta, Hasan Karakaya, Hüseyin Kuruderi ile birlikte katıldıklarını belirtti. Turnuvada Beykozlu Girusunlular Derneğine federasyon tarafından bir teşekkür belgesi ve en iyi yönetici ödülü verildi.

giresun-dernek-002.jpg

Verilen teşekkür belgesi ve en iyi yönetici belgesini Gökhan Taneri Vural, yönetim kurulu başkanı Ali Bilir’e takdim etti.

1 Mayıs 2016

Hüseyin Kuruderi: Görele Esenli Köyü Sivrioğulları sülalesinin kaymakdonduran’da yaptığı pikniğe yönetim kurulu üyelerimiz Hasan Karakaya ve Ahmet Okumuş ile birlikte katıldıklarını söyledi.

2. Dernek Başkanları toplantısının değerlendirilmesi

Hüseyin Kuruderi: Beykoz’da bulunan Giresun derneklerinin başkanları ile Gökhan Taneri Vural, Abdullah Öner Meral’inde katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdiklerini söyledi. Başkanlarımıza Beykozlu Giresunlular Derneği’nin yeni yapılanmasında derneklerden sorumlu olduğumuzu belirterek onların derneğimizden beklentilerini dinledi.

Dernek başkanlarının görüşleri ve istekleri konusunda yönetim kurulunu bilgilendiren Hüseyin Kuruderi “Temel olarak başkanlarımızın bizden isteği gelenekselleşen organizasyonlarımız dışında yeni yapılacak organizasyonların dernek başkanları ile birlikte planlanması yönünde.”

3. Kadın Kolları çalışmalarının değerlendirilmesi

Demet Yeşilbaş: Kadın kollarımızın oluşturulması noktasında ilk önce bir whatsapp grubu kurarak işe başladık. Grubumuzdaki üye sayısı her geçen gün artıyor. 8 Mayıs Anneler günü dolayısıyla 7 Mayıs Cumartesi günü dernek merkezimizde kadınlarımızla yapacağımız kahvaltı programı ile bir araya geleceğiz. Hem anneler gününü kutlayıp, hem eğlenip hem de derneğimizin faaliyetleri ve çalışmaları konusunda kadınlarımızı bilgilendireceğiz.

4. Gençlik Kolları çalışmalarının değerlendirilmesi

Osman Kurtoğlu: Furkan Deniz ile birlikte gençlik kollarının kurulması için bir çalışma yaptık. Başlangıç olarak 15 mahallede gençlik yapılanmasına yönelik çalışmalar yürüteceğiz. Şu anda birçok mahallede temsilcilerimizi belirledik. 28 Mayıs’ta gençlerimizi bir araya getirmeyi hedeflediğimiz bir program üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

5. Derneğin mali durumu ile ilgili değerlendirme ve planlama

Derneğin mali durumu, yapılan ödeme ve harcamalar ile ilgili Ahmet Okumuş yönetim kurulunu bilgilendirdi.

6. Planlanan etkinliklerle ilgili çalışmaların netleştirilmesi

Yönetim kurulu 22 Mayıs 2016 Pazar günü Beykoz Belediyesi’nin yöre dernekleri ile birlikte organize ettiği kültür günleri etkinliğinin Beykoz Belediyesi’nin önünde saat 17.00-21.00 saatleri arasında yapılmasına karar verdi.

Bu etkinlik kapsamında belediye önünde kazanlarla pancar çorbası pişirip mısır ekmeği ile birlikte katılımcılara dağıtılmasına karar verildi. Ayrıca yöresel lezzetlerin sergileneceği bir standın kurulması konusunda da kadın kollarının bir çalışma yapmasına karar verildi.

Kaymakdonduran Şenliği ile ilgili sponsor ve reklam çalışmalarının yapılması için 4 kişilik bir komisyon kurularak yapılacak çalışmaları takip etmelerine, stant kurmak isteyen dernekler ile iletişime geçilmesine, reklam vermek ve sponsor olmak isteyen işadamları ve şirketlerle gerekli görüşmelerin yapılmasına karar verildi. Hasan Karakaya buradaki organizasyonun içeriği ile ilgili ve yapılması gereken çalışmalarla ilgili yönetim kuruluna bilgi verdi.

Kaymakdonduran etkinliğini yürüten komisyona Hayrullah Usta’nın başkanlık etmesine karar verildi.

İftar çadırı ile ilgili gerekli görüşmeleri yönetim kurulu başkanı Ali Bilir ile birlikte yürüttüklerini belirten Hasan Karakaya çadır ve yemek şirketi ile ilgili görüşmelerin tamamlandığını belirtti. Karakaya, çadırın kurulacağı alan ile ilgili gerekli görüşmelerin devam ettiği, görüşmeler sonuçlandırıldığında yönetim kurulunun bilgilendirileceğini söyledi. İftar çadırında yemek vermek işadamları ve hayırseverler için maliyet fiyatı da yönetim kurulu tarafından belirlendi.

giresun-dernek2-001.jpg

7. İstanbul ve Beykoz ziyaret programının planlanması

Dernek yönetim kurulumuz kamu kurum ve kuruluşlarına ve STK lara yapacağı ziyaretler kapsamında 6 mayıs 2016 Cuma günü Beykoz Müftülüğünü ziyaret edecek.

6 MAYIS 2016 BİRİNCİBÖLGE

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Birinci Bölge | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.