• BIST 93.616
  • Altın 208,990
  • Dolar 5,3413
  • Euro 6,0898
  • İstanbul 13 °C
  • Ankara 8 °C

Futsal Şampiyonları Belli Oldu

Futsal Şampiyonları Belli Oldu
Genç Kız kategorisinde birinci olan Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine madalya ve kupaları Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman tarafından verildi.

Okullardaki spor kültürü ile etkinliklerini yaygınlaştırmak ve geliştirmek amacıyla hazırlanan Futsal Turnuvası, Kayışdağı Mahallesi Celal Yardımcı Ortaokulu Spor Salonu’nda okul takımlarının yoğun katılımı ile yapıldı.

Ataşehir Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla gerçekleşen “Kaymakamlık Kupası Futsal Turnuvası”nda başarılı takımlar belli oldu.

Futsal Turnuvasına; Genç kızlar kategorisinde 7, Genç Erkekler kategorisinde 15, Küçük Erkek kategorisinde 14, Yıldız Kız kategorisinde 6, Yıldız Erkek kategorisinde 16 olmak üzere toplam 58 okul takımı katıldı.

İkinci olan Ataşehir Rotary Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri madalyalarını Ataşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Seyfi Güneysu’nun elinden aldılar.

Üçüncü gelen Dr. Nurettin Erk ve Perihan Erk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de madalyalarını Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Volkan Aslan’dan aldılar.

atasehhir1111.jpg

Turnuvada dereceye giren takımlar

Genç Kız Kategorisinde:                                                                                                                 

1.Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                            

2. Atasehir Rotary Çok Programlı Anadolu Lisesi                                                        

3. Dr. Nureddin Erk Perihan Erk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                        

4. Mehmet Rauf Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                     

Genç Erkek Kategorisinde:

1.Dr.Nureddin Erk Perihan Erk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.Remzi Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3.Mehmet Rauf Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4.Nuri Cıngıllıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

atasehhir11.jpg

 

Küçük Erkekler Kategorisinde:

1.TEB Ataşehir Ortaokulu                 

2.Hasan Leyli Ortaokulu       

3.Sait Cordan Ortaokulu  

4.Mustafa Öncel Ortaokulu              

atasehhir111.jpg

 

Yıldız Erkekler Kategorisinde:

1.Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu

2.Şehit Öğretmen Mehmet Fidan O.O

3.TEB Ataşehir Ortaokulu

4.Sosyal Meskenler Ortaokulu

 

Yıldız Kızlar Kategorisinde:

1.TEB Ataşehir Ortaokulu

2.Hasan Leyli Ortaokulu

3.Mustafa Öncel Ortaokulu

4.Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu

atasehhir1.jpg


19 MART 2016 BİRİNCİBÖLGE

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Birinci Bölge | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.