• BIST 95.719
  • Altın 276,210
  • Dolar 5,7189
  • Euro 6,3473
  • İstanbul 26 °C
  • Ankara 23 °C

Genetik Kodlarımızı Yanlış Okudular

Erdoğan Gündüzpolat

Küreselleşme ve global ekonomi siyaset iletişim bilişim sektörleri yeni bir dünya oluşturuyor oluşturdu. İmparatorluk tarihi olan biz Türkler yeni dünyada egemen aktörlere karşı var olduğunu yeni dünyada ilan etti .

Türkler dünya gezegeninde ilk varoluşlarından bu yana insanlık tarihinde önemli aktörler olarak hep yer aldılar. Küresel güçler yeni dünyada Türklerin genetik kodlarını yanlış okudular Okuyamadılar o kadar yeteneklerini ortaya koyamadılar.

Dünya imparatorluk geleneği ve geçmişi olan ülkeleri Türkiye Rusya Federasyonu, Çin, İran, Hindistan gibi ülkeler yeni küresel medyatik siber silahlı güçlere karşı yeni bir oluşum ve varoluş şeklinde yeniden kodluyor. Gezegenin imparatorları tarihin sayfalarından yeniden küresel ve global dünyada tarihleriyle buluşarak yer alıyorlar ve alacaklar. Kıtalar yerküredeki siyasal ve ekonomik kültürel oluşumlar yeni dönemde. Yeniden şekil alacak daha butik ve daha humanist bir noktada buluşacaklar.

Okyanus dalgaları tarihin bu güçlü imparatorluk geçmişi olan ülkeleri Türkiye, Rusya, İran arasında med cezir yapamayacaktır. İnsanlık binlerce yıllık geçmişini Rusya, Türkiye ve İran kültürüyle yeniden yeni teknoloji ve uzay bilimleri konseptiyle birleştirerek yeni bir dünya oluşturacak. Okyanus rengi ve dalgaları bu oluşuma tarihsel dönüşüme göre şekil alacaktır. Milletler devletler tarihsel binlerce yıllık geçmişi olmadan anlık teknolojık oluşumlarla 300 yıllık okyanus geçmişleriyle dünyaya yeni şekiller veremezler.

Yeni dünyada teknolojik şehirlerin residanslarında tarihsel imparatorluk geçmişi olan ülkelere küresel teknolojik genetik kodlu küresel güçler imparatorluklara yeni şekiller veremezler. Türkler, Ruslar Avrasya’nın aktörleri tarih boyunca kıtada birbirlerine geçiş yapmış Slavlar Türkler yeni dünyanın İmparator torunları bölgeye ve dünyaya önümüzdeki yüzyılda yeni bir tarihsel şekil vereceklerdir.

Günümüz zaman dilimi Türkler ve Rusları Sibirya stepleriyle Akdeniz maviliğini volkanik ateşini bir küresel dalga olarak tarihsel alana çekti. Gezegenimiz yeni bir yeni varoluş konseptine hazır olmalı yeni yaklaşımlar tarihsel yeniden ortaya çıkış okyanus eskisi gibi olmayacak balinalar yeniden yolculuk planlarını yapacaklar okyanus dalgaları yeni rotalar çizecekler.

Bu yazı toplam 1159 defa okunmuştur.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Birinci Bölge | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.