• BIST 94.082
  • Altın 189,854
  • Dolar 4,7932
  • Euro 5,6125
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 17 °C

İstanbul'un Anadolu Yakasında Bugün Bu İlçelerde Elektrik Verilmiyecek

İstanbul'un Anadolu Yakasında Bugün Bu İlçelerde Elektrik Verilmiyecek
İstanbul'un Anadolu yakasında yarın 8 ilçede elektrik kesintisi uygulanacak.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ, Ataşehir, Beykoz, çekmeköy, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye ve  Üsküdar'ın bazı mahallelerinde bugün elektrik verilemeyeceğini duyurdu.

Beykoz'da 10.00-17.00 saatlerinde Çengeldere Mahallesi Talih Sokak,  11.00-17.00 saatlerinde Tokatköy Mahallesi Hazreti Yuşa Sokak.

Sultanbeyli'de 09.00-17.00 saatlerinde Ahmet Yesevi Mahallesi Şenyurt,  Çilekeş, Yıldırım sokaklar, Battalgazi Mahallesi Resul, Sefir, Kaptanı Derya,  Türbe, Yemen, Yıldırım, Erdal, Gürsoy, Hamarat, Ortanca sokaklar, 

12.00-15.00  saatlerinde Ahmet Yesevi Mahallesi Hüdaverdi, Bosna, Demokrasi, Gecem, Şeyh  Şamil, Denizyıldızı sokaklar, Adil Mahallesi Bosna, Demokrasi sokaklar,  Abdurrahmangazi Mahallesi Şamil Sokak.

Çekmeköy'de 10.00-12.00 saatlerinde Merkez Mahallesi Çavuşbaşı Sokak,  12.00-14.00 saatlerinde Merkez Mahallesi Nurtepe Sokak.

Maltepe'de 09.00-12.00 saatlerinde Cevizli Mahallesi Kır, Fatma Çavuş,  Füsun, Altan, Fatoş, Zuhal sokaklar, 

09.30-16.00 saatlerinde fındıklı Mahallesi  Başıbüyük Yolu ve Limon sokaklar.

Sancaktepe'de 09.00-12.30 saatlerinde Kemal Türkler Mahallesi  Demokrasi, Ankara, Gökyıldız, Karayel, Maçka, Yazlık sokaklar, Sarıgazi Mahallesi  Aşikar, Zaim, Canan, Necip Fazıl Kısakürek sokaklar.

Ümraniye'de 09.00-12.00 saatlerinde Dumlupınar Mahallesi Demirciler,  Malatya, Özyavuz, Ayazağa, Çınardibi, Topağacı, Akpınar, Adem Yavuz sokaklar,  Topağacı Mahallesi Demirciler, Sadrazam, Adem Yavuz sokaklar.

Üsküdar'da 08.00-17.00 saatlerinde Ferah Mahallesi Bosna ve Sakız  sokaklar."

 "Ataşehir'de 09.00-12.00 saatlerinde İnönü Mahallesi Alpkaya,  Kayışdağı, Çamlıklı, Mürseloğlu, Ulusu, Leylaklar, Çamaşırcı Deresi, Hülyalı,  Şimşek, Osmancık, Bayır, Yeşil, Büyük Dereboyu, Emekçi, Müge Hanım, Süleyman,  Orkidem, Şimşek, Alpkaya sokaklar,

09.00-16.00 saatlerinde Barbaros Mahallesi  Çiğdem Sokak, İçerenköy Mahallesi Asayiş, Küçükbakkalköy Yolu, Şahinler, Menekşe,  Gülpembe, Susam, İspirli Canip, Emniyet, Ahmet Tarık, Karslı Ahmet, Aydın, Sarı  Çiğdem ve Oyacı sokaklar.

17 EKİM 2016 BİRİNCİBÖLGE

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Birinci Bölge | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.