• BIST 90.529
  • Altın 213,679
  • Dolar 5,3738
  • Euro 6,0725
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 4 °C

Maltepe Belediye Başkanı'ndan İşsizlere İyi Haber

Maltepe Belediye Başkanı'ndan İşsizlere İyi Haber
Maltepe Belediyesi'nin Nisan ayı olağan toplantısında konuşan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, 25 bin kişiye iş istihdamı sağlayacağının müjdesini verdi.

Maltepe Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan Maltepe Belediyesi'nin Nisan ayı olağan toplantısında konuşan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Uluslararası Maltepe Fuar, Kongre ve Yaşam Merkezi (M’Expo) projesinin, geçtiğimiz ay İzmir’de düzenlenen Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği Yerel Yönetim Ödülleri töreninde, istihdam dalında ödüle layık görüldüğünü belirterek, “Bu ödülün gururunu, onurunu sizinle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi. 

Toplantıda, meclis başkanlık divanına katip seçimi, Meclis 1.Başkan Vekili, Meclis 2.Başkan Vekili, katip üyeler, encümen üyeleri ve komisyon üyelerinin seçimi yapıldı. 

Meclis Başkanlık Divanı Asil Katip Üyeliğine Canan Sezgin, Erkan Dinçel, Yedek Katip Üyeliğine Levent Zengin ve Adile Çınar seçildi.

Meclis 1. Başkan Vekilliği’ne Ziya Hayırlıoğlu, Meclis 2. Başkan Vekilliği’ne Hasan Gökkaya seçildi. Encümen üyeleri Hüseyin Bingöl, Canan Sezgin, Erdoğan Camekan oldu. Seçimler sonucunda, ihtisas komisyonları şu isimlerden oluştu:

maltepe1-004.jpg

-Plan Bütçe Komisyonu: Özgür Aksoy, Canan Sezgin, Hülya Türüng.
-İmar Komisyonu: Alev Dağlayan, Özgür Yıldırım, Enver Küçükvar.
-Hukuk Komisyonu: Alev Dağlayan, Hüseyin Bingöl, Nejat Tarhan.
-Tarife Komisyonu: Ecvet Eşlegül, Mehmet Ayvataş, Ufuk Yıldız.
-Kesin Hesap Tetkik Komisyonu: Gültekin Karataş, Özgür Aksoy, Mahmut Yurduseven.
-Sağlık ve Çevre Komisyonu: Adile Çınar, Tülay Düztaş, Nurbanur Elif Kökmen.
-Toplu Konut ve Gecekondu Komisyonu: İlyas Güldiken, Özgür Yıldırım, Serkan Behadır.
-Eğitim, Kültür, Sanat ve Spor Komisyonu: Hasan Gökkaya, Ziya Hayırlıoğlu, Tülay Mirzaloğlu.
-Ulaşım Koordinasyon Komisyonu: Erdoğan Camekan, Ecvet Eşlegül, Mehmet Can Aslan.
-Engelliler Komisyonu: Tülay Düztaş, Yasemin Boyraz, Mehmet Karadeniz.
-Deprem ve Doğal Afetler Komisyonu- Adile Çınar, Mehmet Ayvataş, Yasin Taş.
-Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komisyonu: Adile Çınar, Canan Döner, Saime Özcan.

6 NİSAN 2016 BİRİNCİBÖLGE

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Birinci Bölge | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.